Yeni Asır Gazetesi'nden Metin Burmalı "Wafflecı Akın'dan Girişimcilere Fırsat" başlığı altında franchise modellerimize ve bayilik fırsatlarımıza değinmiş.
Markamızın büyüme hikayesi, Waffle’cı Akın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Geren’in ağzından Hürriyet Gazetesi’nin Zirvedekiler köşesinde!
Her başarının arkasında zorlu bir yolculuk ve anlatılmaya değer bir hikaye vardır. Bizim hikayemize yer vermek isteyen Hürriyet Gazetesi de Zirvedekiler köşesinde Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Geren ile yaptığı röportaja yer vererek yolculuğumuzu sizlerle paylaştı. Mete Tamer Omur tarafından gerçekleştirilen röportajda Waffle’cı Akın’ın büyüme süreci, şubeleri, konseptleri ve planladığı projeleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir; aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Geren’in markamızla paralel biçimde gelişen başarılı iş yaşamının detaylarına tanık olabilirsiniz
Tatlı ve karlı bir yatırım yapmak isteyen girişimcilere tanıdığımız fırsat ve avantajlar ile Platin Dergisi'ndeyiz! Kendilerine Waffle'cı Akın'a yer verdikleri için teşekkür ediyor, okurlara faydalı olmasını diliyoruz!

 

 

 

 

 

 


1994'den günümüze
en iyi bildiğimiz işi
severek yapıyoruz
ve Türkiye'nin en iyi
waffle'larını
sunuyoruz.

Her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz
için bize yazabilirsiniz...

info@waffleciakin.com