Waffle'cı Akın şimdi de dünyanın merkezi Çorum AHL Park Alışveriş Merkezi'nde! Çok yakında açılıyoruz ve Çorumluları enfes wafflelarımız ile buluşturuyoruz.
Waffle'cı Akın, şubelerine bir yenisini ekleyerek Kocaeli Waffle'cı Akın Symboll Avm'de açılışını gerçekleştirdi! Açılışta bizleri yalnız bırakmayan Kocaeli'lere çok teşekkür ediyor, waffle dolu günler diliyoruz.!
Kamuoyunun Dikkatine,
Ürünlerimizde kullandığımız tüm çikolatalar '' Melodi Çikolata'' tarafından Wafflecı Akın'a özel olarak üretilmektedir. Kullandığımız çikolataların hiçbirinde palmiye yağı, glikoz şurubu ve peynir altı suyu yoktur.
Yüksek Kazançlı Agora ve Alsancak Şubelerimiz İzmir'li yatırıcımlarını Arıyor.

Detaylı Bilgi için 0533 434 29 48
Yatırımcımız ile sözleşmeyi an itibariyle imzalamış bulunuyoruz.1 Ocak 2017 tarihinde açılışımızı gerçekleştireceğiz,emin adımlarla markamızı büyütmeye devam ediyoruz!
Şirket eski ortaklarından Sn. Ahmet Akın Uysal'ın şirketimiz ile organik bir bağı bulunmamaktadır. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.
Suudi Arabistan Gulf Agencies Company İle Master Franchise ön anlaşmasını imzalayarak Ortadoğu pazarına girmiş bulunuyoruz! Waffle'cı Akın olarak dünyaya açılmaya devam edeceğiz.
MaviBahçe AVM'deyiz.
Altın Marka Tüketici ödülünü hakettik ve tüketicilere tavsiye edildik
Tavsiye Ediyoruz Sertifikası ile ödüllendirildik

 

 

 

 

 

 


1994'den günümüze
en iyi bildiğimiz işi
severek yapıyoruz
ve Türkiye'nin en iyi
waffle'larını
sunuyoruz.

Her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz
için bize yazabilirsiniz...

info@waffleciakin.com