Yüzünden tebessumu eksik etmeyen Waffle'cı Akın'ın sahibi Mehmet Geren, iş yaşamının zorlu basamaklarını yakın arkadaşları Mustafa Ercan Çetin ve Timuçin Ümit'le kurdukları ortaklıkla tırmandı.
Daha ilk adımda babasının engeliyle karşılaşır. Üniversiteye kadar da babasının "Senin görevin okumak, çalışmak değil" sözüne uyar. Mehmet Geren, turizm okuduğu İzmir'de iş hayatına ilk adımını atar...
Manisa Turgutlu Wafflecı Akın için sözleşmeler imzalandı. Çok yakında Manisa Turgutlu'da olacağız.Yatırımcımıza, markamıza ve Manisa'ya hayırlı olsun!
Waffle lezzetini İzmir'in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık'a taşıdık! Yatırımcımıza ve waffle seven tüm sığacıklılara hayırlı olsun.
Wafflecı Akın şubelerini büyütmeye devam ediyor. Çok Yakında Urla Özbek Ilıksu Askeri Kampı'nda yeni şubemizi açıyoruz. Tüm waffle sevenleri bekliyoruz!
Wafflecı Akın'a bir şube daha geliyor! Sözleşmeler imzalandı, çok yakında Novada Park Urfa Avm'deyiz! Yatırımcımıza ve waffle seven tüm Urfa'lılara hayırlı olsun.
Yeni Asır Gazetesi'nden Metin Burmalı ''Wafflecı Akın'dan Girişimcilere Fırsat'' başlığı altında franchise modellerimize ve bayilik fırsatlarımıza değinmiş.
Yeni şubeler üzerinde çalıştığımızdan ve gittikçe büyüyerek her gün daha fazla Waffle severe ulaşmayı hedeflediğimizden daha önce bahsetmiştik. İşte şimdi de Çorum AHL Park'ta açtığımız yeni şubemizin sevincini sizlerle paylaşarak mutluluğumuzu büyütmeye devam ediyoruz! Çünkü mutluluğun paylaştıkça çoğaldığını çok iyi biliyoruz. Siz de Waffle'cı Akın'ın Çorum AHL Park şubesini ziyaret edebilir, dilediğiniz Waffle seçeneği ile mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz. Çünkü Waffle mutluluktur!
Markamızın büyüme hikayesi, Waffle’cı Akın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Geren’in ağzından Hürriyet Gazetesi’nin Zirvedekiler köşesinde!
Her başarının arkasında zorlu bir yolculuk ve anlatılmaya değer bir hikaye vardır. Bizim hikayemize yer vermek isteyen Hürriyet Gazetesi de Zirvedekiler köşesinde Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Geren ile yaptığı röportaja yer vererek yolculuğumuzu sizlerle paylaştı. Mete Tamer Omur tarafından gerçekleştirilen röportajda Waffle’cı Akın’ın büyüme süreci, şubeleri, konseptleri ve planladığı projeleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir; aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Geren’in markamızla paralel biçimde gelişen başarılı iş yaşamının detaylarına tanık olabilirsiniz
Waffle'cı Akın şimdi de dünyanın merkezi Çorum AHL Park Alışveriş Merkezi'nde! Çok yakında açılıyoruz ve Çorumluları enfes wafflelarımız ile buluşturuyoruz.
Waffle'cı Akın, şubelerine bir yenisini ekleyerek Kocaeli Waffle'cı Akın Symboll Avm'de açılışını gerçekleştirdi! Açılışta bizleri yalnız bırakmayan Kocaeli'lere çok teşekkür ediyor, waffle dolu günler diliyoruz.!
Kamuoyunun Dikkatine,
Ürünlerimizde kullandığımız tüm çikolatalar '' Melodi Çikolata'' tarafından Wafflecı Akın'a özel olarak üretilmektedir. Kullandığımız çikolataların hiçbirinde palmiye yağı, glikoz şurubu ve peynir altı suyu yoktur.
Yüksek Kazançlı Agora ve Alsancak Şubelerimiz İzmir'li yatırıcımlarını Arıyor.

Detaylı Bilgi için 0533 434 29 48
Yatırımcımız ile sözleşmeyi an itibariyle imzalamış bulunuyoruz.1 Ocak 2017 tarihinde açılışımızı gerçekleştireceğiz,emin adımlarla markamızı büyütmeye devam ediyoruz!
Şirket eski ortaklarından Sn. Ahmet Akın Uysal'ın şirketimiz ile organik bir bağı bulunmamaktadır. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.
Suudi Arabistan Gulf Agencies Company İle Master Franchise ön anlaşmasını imzalayarak Ortadoğu pazarına girmiş bulunuyoruz! Waffle'cı Akın olarak dünyaya açılmaya devam edeceğiz.
MaviBahçe AVM'deyiz.
Altın Marka Tüketici ödülünü hakettik ve tüketicilere tavsiye edildik
Tavsiye Ediyoruz Sertifikası ile ödüllendirildik

 

 

 

 

 

 


1994'den günümüze
en iyi bildiğimiz işi
severek yapıyoruz
ve Türkiye'nin en iyi
waffle'larını
sunuyoruz.

Her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz
için bize yazabilirsiniz...

info@waffleciakin.com