30 şubemizle en iyi waffle ve hizmeti sunarak büyümeye devam ediyoruz.
Siz de ekibimizde yer almak isterseniz, franchise bölümünü inceleyiniz.

"Websitemizde yer alan şubeler dışında başka hiçbir yerde şubemiz yoktur."

HEPSİ

İzmir

Manisa

Aydın

Çorum

Denizli

Diyarbakır

Muğla

İzmit

Zonguldak

Bosna Hersek


ŞUBELERİMİZ

İZMİR


Alsancak
Adres: Kıbrıs Şehitleri Cd. Alsancak/Konak
Tel: 0(232) 465 35 12
Mail: alsancak@waffleciakin.com
Aliağa
Adres: Kültür Mh. Onat Kutlar Sk. No:14/b Aliağa
Tel: 0(232) 655 16 00
Mail: aliaga@waffleciakin.com
Atakent
Adres: 6470/2 No:22/C Atakent KARŞIYAKA
Tel: 0(232) 330 17 18
Mail: atakent@waffleciakin.com
Balçova / Agora AVM
Adres: Bahçelerarası Mh. Mithatpaşa Cd. No:26 Agora AVM Balçova
Mail: agora@waffleciakin.com
Balçova
Adres: Sakarya Cd. No:79/B Ekonomi Üniversitesi Yakını Balçova
Tel: 0(232)277 77 51
Mail: balcova@waffleciakin.com
Bornova / Forum Bornova
Adres: Forum Bornova AVM. IKEA Önü Bornova
Tel: 0530 938 70 00
Mail: forum@waffleciakin.com
Bornova / KüçükPark
Adres: Kazımdirik mh.No:67/A Küçükpark / BORNOVA
Tel: 0(232) 407 37 15
Mail: bornova@waffleciakin.com
Bostanlı
Adres: Cemal Gürsel Caddesi No:480/A
Tel: 0(232) 330 56 65
Mail: bostanli@waffleciakin.com
Buca / 9 Çeşmeler
Adres: Adatepe mah. 4 sk. No:4A Buca/İzmir
Tel: 0(232) 442 02 12
Mail: buca@waffleciakin.com
Gaziemir
Adres: Atatürk Bulvarı No:17/B Gaziemir
Tel: 0(232)251 51 80
Mail: gaziemir@waffleciakin.com
Güzelyalı
Adres: Mithatpaşa Cd. No:1072/A Sena Apt. Güzelyalı
Tel: 0(232) 247 90 82 - 0553 440 31 01
Mail: guzelyali@waffleciakin.com
Karşıyaka / MaviBahçe
Tel: 0232 502 26 27
Mail: mavibahce@waffleciakin.com
Özkanlar
Adres: Haşim İşcan cad.No:6/b Özkanlar/İZMİR
Tel: 232 966 45 25
Mail: ozkanlar@waffleciakin.com
Kemalpaşa
Adres: 8 Eylül Mah. 134 Sk. No:8/A Kemalpaşa
Tel: 0232 878 23 34
Mail: kemalpasa@waffleciakin.com
Sığacık-TEOS MARİNA
Adres: Teos Marina, Akkum Caddesi 4/11b, İzmir/Seferihisar
Tel: 0541 743 43 51
Özbek
Adres: Özbek Ilıksu Askeri Kampı

AYDIN


Aydın
Adres: Güzelhisar Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:43/A Aydın
Tel: 0(256) 215 02 12
Mail: aydin@waffleciakin.com
Aydın / Söke Novada AVM
Adres: Atatürk Mh. Aydın Yolu No:216 K:002 Söke / AYDIN
Tel: 0(555) 720 28 76
Mail: soke@waffleciakin.com

DENİZLİ


Pamukkale Üni. Kampüs
Adres: Çamlaraltı Mahallesi 6055 sokak No:4/B Kınıklı
Tel: 0554 654 54 71
Mail: denizli@waffleciakin.com

ÇORUM


Çorum AHL Park
Adres: Çepni, Kerebi Gazi 1. Sk. No:7, 19040 Çorum Merkez/Çorum
Tel:
Mail: corum@waffleciakin.com

DİYARBAKIR


Ceylan Park AVM
Mail: diyarbakir@waffleciakin.com

ZONGULDAK


Esas 67 Burda AVM (Demirpark)
Adres: Esas 67 Burda AVM (Demirpark) K:3 ZONGULDAK
Mail: zonguldak@waffleciakin.com

MUĞLA


Marmaris
Adres: Kemeraltı Mah. 56 sk. No:9 Zemin: 2
0534 358 54 43
Mail: marmaris@waffleciakin.com

İZMİT


İzmit Symboll Avm
Adres: D-100 karayolu üzeri Symbol AVM Sf blok no:16 Başiskele/Kocaeli
Tel: 0533 683 46 41
Mail: symboll@waffleciakin.com

Manisa


Turgutlu
Adres: Cumhuriyet Mah. Türkmen Yolu No:22 Turgutlu / Manisa
Tel: 0236 314 1 444
WhatsApp: 0505 079 84 45

BOSNA HERSEK


YAKINDA...




1994'den günümüze
en iyi bildiğimiz işi
severek yapıyoruz
ve Türkiye'nin en iyi
waffle'larını
sunuyoruz.

Her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz
için bize yazabilirsiniz...

info@waffleciakin.com